Privacidad Villa
Located within 3 km of the top-class Rufino Tamayo Museum of Pre-Hispanic Art, Privacidad Villa Oaxaca provides access to various tourist attractions in the vicinity.
The holiday home offers a convenient location, nearly 25 minutes' walk from the Children's Museum of Oaxaca, while natural sights like Panuelito Garden City Park are approximately a 10-minute drive away. Guests will enjoy proximity to such places of worship as the baroque church "Basilica of Our Lady of Solitude", which is 2.9 km from the accommodation. The House of Juarez Museum can be reached about a 15-minute drive from the Oaxaca property.
Guests are welcome to cook their own meals in a kitchenette of this accommodation. Mexican cuisine is served at Finca La Gloria, which is located around 600 metres from the Oaxaca property. Privacidad Villa is also not far from Transporte colectivo urbano y suburbano de pasajeros en autobuses de ruta fija bus stop.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Terasz
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Privacidad Villa milyen messze van az Oaxaca nemzetkozi repülőtértől?
A Privacidad Villa autóval 20 percre van az Oaxaca nemzetkozi repülőtértől. - ❓
A Privacidad Villa kínál konyhai felszereltséget?
A Privacidad Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
A Privacidad Villa engedélyezi a háziállatokat?
Nem, a Privacidad Villa nem engedélyez háziállatot. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg az ingatlan területén tartózkodunk?
Oaxaca nevezetességei közé tartozik a Basílica de la Soledad és a Rufino Tamayo Múzeum, amelyek 3 km-re, illetve 3,1 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül a Monte Albán (6 km) szintén ajánlott a látogatásra.